BIAŁA PŁYTKA STRUKTURALNA

06 Sie 2016

Od wielu sezonów niesłabnącym zainteresowaniem cieszą się płytki strukturalne. Każda dobra fabryka, która chce być na bieżąco z trendami wprowadziła do swojej oferty tłoczone płytki w kształcie fali, łuski, drobnych kosteczek, plastrów miodu, ćwieków lub innych motywów zaczerpniętych z natury.
Struktury dają efekt trójwymiarowości, głębi, stwarzają nowe możliwości aranżacyjne, a odpowiednio podświetlone jeszcze bardziej podkreślą swą wielowymiarowość, przez co dodamy głębi i przestronności naszej łazience…
Dziś chcielibyśmy omówić białe płytki strukturalne, których oferta w Novertis jest naprawdę imponująca. Występują najczęściej w połysku, macie, a także satynie w różnych rozmiarach. W zależności od efektu, który chcemy uzyskać, bądź stylu, w jakim chcemy mieć naszą łazienkę, białą płytkę strukturalną możemy łączyć z płytką drewnopodobną, szarym, surowym gresem, płytką imitującą beton lub po prostu z białą gładką.
Dużym powodzeniem cieszy się u nas płytka o strukturze fali. Na zdjęciu pierwszym proszę zwrócić uwagę na użycie listwy metalowej między płytkami. W połączeniu z płytką drewnopodobną przełamuje monotonię białej płytki.

Poniżej zdjęcia z płytki w połysku o fakturze pryzmy:

Tu zdjęcia płytki o strukturze drobnej kostki:

Poniżej płytki o fakturze łuski i skóry węża:

Poniżej nowość, którą wkrótce zaprezentujemy w boksach – płytka w formie zakładki poziomej, przypominającą markizę:

To tylko część naszych aranżacji z użyciem białej płytki strukturalnej, więcej w naszych Salonach.

Zapraszamy!