NOWOCZESNA KLASYKA

16 Gru 2016

Poniżej przedstawiamy aranżację z nowej kolekcji płytek o pięknej błyszczącej powierzchni nazwanej przez producenta Pearl Velvet. Tu bazowa płytka z delikatnym marmurowym wzorem jest połączona z płytką o strukturze wąskiej fali. Kolekcję uzupełnia jeszcze płytka o strukturze zakładek i płytka podłogowa w rozmiarze 60×60.

 
Ta aranżacja utrzymana jest w jednolitej kolorystyce, przełamana jedynie czarną metalową listwą, dodatkowym akcentem jest też czarna szafka umywalkowa w połysku.
To propozycja dla osób ceniących klasykę z nutą nowoczesności,doskonale sprawdzi się we wnętrzach nowoczesnych jak i klasycznych. Jasne, świetliste kolory pomogą nam w pełni wyciszyć się i zrelaksować.
Płytka dostępna również w odcieniu ciepłego beżu.
_________________________________________________________________________________
Kolejna aranżacja to również spokojna klasyka. Użyto do niej białej, rektyfikowanej, matowej płytki w rozmiarze 30 x 90 cm. Ta płytka stwarza nieograniczone możliwości łączenia z różnymi kolekcjami. W naszej aranżacji świetnie współgra z płytką drewnopodobną. Ciepło drewna na tle neutralnej płytki pozwoli stworzyć nam atmosferę sprzyjającą odpoczynkowi i relaksowi w łazience.
Dopełnieniem tej aranżacji jest szafka podumywalkowa również w białym kolorze.
_________________________________________________________________________________
Następna propozycja to kolekcja klasycznych, gładkich, płytek ściennych w pięknych, błyszczących kolorach w formacie 20 x 50 cm. Jednokolorowa powierzchnia sprawia, że stają się doskonałym tłem dla pozostałych sprzętów w aranżacji. Płytki dostępne są w różnych, żywych kolorach, u nas wykorzystano blanco brillo (biały błyszczący), indigo (ciemnoniebieski), tortora (gołębi) i gris (szary). W naszej  aranżacji użyto również białej płytki strukturalnej i płytki dekoracyjnej w delikatne niebiesko-białe-szare pasy.
Na szczególną uwagę zasługuje płytka podłogowa w rozmiarze 17,5 x 50 cm  występująca we wszystkich wymienionych kolorach, u nas w odcieniu gołębim.
Wspaniałym ożywieniem tej aranżacji jest ciemno-niebieski komplet szafki umywalkowej i szafki  wiszącej.
Dopełnieniem tej aranżacji jest nowość dostępna tylko u nas: bateria umywalkowa w kolorze białym  połączona z chromem.
Wszystkie aranżacje można zobaczyć “na żywo” w naszych salonach. Zapraszamy!