Płytka wielkoformatowa Coverlam Grespania II

03 Wrz 2016

Pragniemy zaprezentować Państwu gres porcelanowy w zaawansowanej technologii, która pozwala na produkowanie gresu o wymiarach 50 x 100 cm, 100 x 100 cm, a nawet 100 x 300 cm o grubości zaledwie 3,5 mm.


Ta wielkoformatowa płytka wychodzi naprzeciw nowym trendom w projektowaniu wnętrz, stawiającym na lekkość, prostotę form i otwarte przestrzenie. Struktura płytki może do złudzenia przypominać metal, kamień, marmur, beton, a nawet drewno.

Płytki w większych formatach dobrze komponują się z wnętrzami minimalistycznymi, ale sprawdzą się również w stylu rustykalnym lub glamour. W naszej ofercie mamy 11 kolekcji, w każdej jest kilka kolorów, zatem bez trudu dopasujemy je do każdego wnętrza.
Płytki w rozmiarze XXL to nie tylko rozwiązanie dla łazienek (na przykład do zastosowania w kabinie prysznicowej, gdy chcemy uzyskać gładką i estetyczną powierzchnię bez fug).

Wspaniale sprawdzą się w kuchni między blatem a szafkami, dobrym pomysłem jest wyłożenie jednej ściany w salonie na przykład jako tło dla plazmowego telewizora, a nawet wykończenie schodów.
Dzięki swej innowacyjności Coverlam może zaoferować rozwiązania dla każdego projektu. Zastosowanie tego gresu odpornego na warunki atmosferyczne i promienie UV doskonale sprawdza się na elewacjach budynków.

Powyżej zdjęcia aranżacji przybliżające tę płytkę oraz zdjęcia ze strony Grespania.

NIEKTÓRE WZORY TYLKO U NAS DOSTĘPNE “OD RĘKI” ZAPRASZAMY!