Płytka wielkoformatowa COVERLAM GRESPANIA

01 Kwi 2015

Kabina prysznicowa ze ścianą z jednolitej wielkoformatowej płytki, bez spoin? To już możliwe.

Pragniemy zaprezentować Państwu gres porcelanowy w zaawansowanej technologii, która pozwala na produkowanie gresu o wymiarach 300x 100 cm dużo cieńszego, tylko 3,50 mm, który jednocześnie zachowuje właściwości mechaniczne i statyczne dla gresu porcelanowego.

 

Ta przełomowa technologia pozwala nam na szerokie zastosowanie płytki w miejscach o zwiększonym natężeniu ruchu, na elewacjach, w lokalach użyteczności publicznej, szpitalach, przychodniach. Wszędzie tam, gdzie zależy nam na ograniczeniu fug do minimum. Zastosowanie wielkoformatowej płytki wpłynie na estetykę a także będzie prostsze w utrzymaniu w czystości.
Gdy chcemy uniknąć zastosowania fug w kuchni, będzie to doskonałe rozwiązanie dla płytek między blatem a meblami.

COVERLAM posiada właściwości gresu technicznego czyli zwiększoną odporność na ścieranie oraz zmniejszoną porowatość materiału, a jednocześnie jego doskonałe wykończenie to idealne rozwiązanie na powierzchniach o wysokim natężeniu ruchu, w przestrzeniach publicznych.

 

 

Dzięki swej innowacyjności, COVERLAM może zaoferować nowoczesne rozwiązania do każdego projektu. Przykładem tego jest zastosowanie płytek na dużych powierzchniach, na przykład na elewacjach. Ze względu na dostępność wielu formatów można dostosować się do wymogów projektu. Jest to jednocześnie najlżejszy materiał do pokrywania elewacji, dostępny na rynku.

Duży format COVERLAM, przekłada się na mniejszą liczbę spoin, a dzięki jej właściwościom technicznym, płytka ta jest doskonałym rozwiązaniem na podłogach i ścianach szpitali, przychodni i gabinetów lekarskich.
Wszystko to czyni z Coverlam produkt wyjątkowy, nowatorski i jedyny w swoim rodzaju.