O firmie

Salon_Dzialoszyn_3W branży wyposażenia wnętrz działamy od 1999 roku. Nasze wieloletnie doświadczenie wykorzystaliśmy tworząc dla Państwa bogatą i kompleksową ofertę, w której oprócz płytek ceramicznych i wyposażenia łazienek,znalazły się panele podłogowe, podłogi drewniane, drzwi wewnętrzne i zewnętrzne, farby, tynki dekoracyjne i tapety.

W naszych salonach znajdą Państwo wszystko, aby wnętrza Waszych domów były piękne, modne i dostosowane do indywidualnych potrzeb. Pomogą w tym doświadczeni sprzedawcy, doradcy klienta i projektanci.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Państwa nasza oferta obejmuje również wizualizacje i projektowanie wnętrz, transport, korzystne raty i rabaty.

Jesteśmy bezpośrednim importerem płytek z hiszpańskich fabryk, kolekcje, które wybieramy cechują się niepowtarzalnym wzornictwem i nowoczesnym designem.W naszej ofercie znajdą Państwo produkty znanych i renomowanych polskich i zagranicznych producentów jak : Ceramika Paradyż, Tubądzin, Opoczno, Grespania, Azteca, Baldocer, Emigres, Ecoceramic.


Nieustająco poszukujemy nowych wzorów i trendów, szukamy inspiracji, a nasze pomysły prezentujemy w aranżacjach, dostępnych w naszych salonach. Proponujemy nowatorskie rozwiązania techniczne z zastosowaniem między innymi: systemów podtynkowych, odwodnień liniowych, kabin na indywidualny wymiar, renomowanych systemów hydromasażu, elektronicznie sterowanych natrysków.

Dla firm i instytucji mamy przygotowaną specjalną ofertę inwestycyjną.

Miło nam będzie gościć Państwa w naszych salonach. Zapraszamy!