Firma

 
W branży wyposażenia wnętrz działamy od 1999 roku. Nasze wieloletnie doświadczenie wykorzystaliśmy tworząc dla Państwa bogatą i kompleksową ofertę, w której oprócz płytek ceramicznych oraz wyposażenia łazienek oferujemy produkty wykończeniowe i dekoracyjne takie jak: meble łazienkowe, lustra, oświetlenie i dodatki.
 
W salonach Novertis znajdą Państwo wysokiej jakości produkty, które sprawią, że wnętrza Waszych domów będą piękne, modne i dostosowane do indywidualnych potrzeb. Pomogą w tym doświadczeni sprzedawcy, doradcy klienta i projektanci. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, nasza oferta obejmuje również wizualizacje i projektowanie wnętrz, transport, korzystne raty oraz rabaty.
Jesteśmy bezpośrednim importerem płytek z hiszpańskich fabryk, kolekcje, które wybieramy cechują się niepowtarzalnym wzornictwem i nowoczesnym designem. W naszej ofercie znajdą Państwo produkty znanych oraz renomowanych, polskich i zagranicznych producentów, takich jak: Ceramika Paradyż, Tubądzin, Opoczno, Grespania, Azteca, Baldocer, Emigres, Ecoceramic.


Nieustająco poszukujemy nowych wzorów i trendów, szukamy inspiracji, a najnowsze pomysły prezentujemy w aranżacjach, dostępnych w naszych salonach. Proponujemy nowatorskie rozwiązania techniczne z zastosowaniem między innymi: systemów podtynkowych, odwodnień liniowych, kabin na indywidualny wymiar, renomowanych systemów hydromasażu, elektronicznie sterowanych natrysków.
Dla firm i instytucji mamy przygotowaną specjalną ofertę inwestycyjną. Miło nam będzie gościć Państwa w naszych salonach.
Zapraszamy!