SALON DZIAŁOSZYN

Salon w Działoszynie posiada największą powierzchnię wystawienniczą. Na ponad 1200 metrach kwadratowych, znajdą Państwo kilkadziesiąt gotowych aranżacji łazienek zaprojektowanych w formie boksów łazienkowych. Boksy wyposażone są w ceramikę i armaturę sanitarną, kabiny prysznicowe, wanny oraz meble łazienkowe. Przygotowane ze starannością ekspozycje z powodzeniem oddają wizualny efekt prawdziwych łazienek.

W salonie znajdą Państwo największy w regionie wybór płytek ściennych, podłogowych, tarasowych i elewacyjnych. Posiadamy bardzo bogatą kolekcję płyt wielkoformatowych tak zwanych spieków kwarcowych, pełen przekrój oferty wanien, kabin i armatury. Dodatkowo w specjalnie wydzielonych strefach producentów takich jak Besco, Excellent, Radaway, Tubądzin, Elita i Defra można dokładnie zapoznać z się asortymentem tych firm.
Ostateczną decyzję o tym, jak będzie wyglądała wymarzona łazienka lub inne dowolne wnętrze podejmą Państwo w naszych biurach projektowych. W spokojnej i dobrej atmosferze doświadczeni pracownicy omówią Państwa potrzeby, doradzą optymalne rozwiązania i przygotują projekt, a następnie wygenerują fotorealistyczną wizualizację.