Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/kardask/domains/novertis.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2695 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/kardask/domains/novertis.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2699 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/kardask/domains/novertis.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 3581 Wizualizacje – Płytki ceramiczne, farby, panele podłogowe

Wizualizacje

Dzięki nowoczesnym technologiom zaprojektowanie atrakcyjnego wnętrza stało się prostsze. Specjalnie dla Państwa stworzyliśmy komfortowe biura projektowe 3d, gdzie wykonujemy wizualizacje wnętrz i wspólnie omawiamy wybór płytek wyposażenia.

Nasze salony oferują zaprojektowanie Twojej łazienki, a doświadczeni i kreatywni projektanci zaproponują Ci różnorodne rozwiązania, tak by Twoja łazienka była nie tylko piękna, ale i funkcjonalna. Projekty i wizualizacje tworzymy w programie CAD DECOR.

Jak wygląda proces przygotowania projektu:

  • pierwszy etap to dostarczenie wymiarów łazienki do salonów lub dokonanie zwymiarowania w domu Klienta przez naszych projektantów. 
  • na podstawie otrzymanych przez Państwa wymiarów łazienki lub po dokonaniu pomiarów przez naszych projektantów rysujemy trójwymiarowe pomieszczenie w programie CAD DECOR. 
  • na spotkaniach w salonie pomagamy w wyborze płytek, z których będzie zrobiony projekt, ustalamy rozmieszczenie wyposażenia. 
  • po wybraniu kolekcji projektant przygotowuje dla Państwa wstępną aranżację. 
  • w dalszej kolejności dopracowujemy projekt i dokonujemy poprawek zgodnie z sugestiami Klienta. 
  • po zatwierdzeniu ostatecznej wersji przygotowujemy wycenę płytek i wyposażenia oraz zdjęcia wizualizacji, która pozwoli ekipom wykonawczym wykonać łazienkę zgodnie z zaakceptowanym projektem. 

Przy realizacji zamówienia w naszych salonach projekt i wizualizacja są bezpłatne.